پکیج های رژیم درمانی

برای افرادی که اضافه وزن یا چاقی‌های درجه‌ی یک دو و سه را دارند، عمدتاً رژیم‌های کاهش وزن توصیه می‌شود. ممکن است که این افراد، علاوه بر چاقی، بیماری‌های دیگری نیز داشته باشند و با رعایت این چنین رژیم های اصولی و علمی سلامتی خود را تضمین کنند.

 

image3

 توضیحات تکمیلی:

نوع رژیم: کاهش دهنده وزن

گروه سنی: تمامی سنین

تعداد رژیم دریافتی: 1 تا 6 عدد

طول درمان:1 تا 3 ماه

تعداد رژیم در هر ماه: یک تا دو عدد

فاصله دریافت هر رژیم: هر دو هفته یکبار

دریافت رژیم برای طول درمان یک ماهه

دریافت رژیم برای طول درمان سه ماهه

دریافت رژیم برای بار دوم و بیشتر

دریافت رژیم برای بار دوم و بیشتر

ممکن است که این افراد مبتلا به چاقی، علاوه بر این، بيماري‌هاي ديگري را هم مثل بيماري ديابت، بيماري‌هاي قلب و عروق، دردهاي زانو، كم‌كاري تيروئيد و  مشكلات التهابي و همچنين سندرم متابوليك را داشته باشند و البته كبد چرب. به هر ترتيب افرادي كه به هر دليلي علاقمند به كاهش وزنشان هستند، در كلينيك‌هاي تغذيه رژيم‌هاي كاهش وزن را خواهند گرفت.

 

در كلينيك‌هاي مختلف انواع مختلف رژيم‌هاي كاهش وزن توصيه مي‌شود كه در برخي موارد متأسفانه مشاهده مي‌شود كه خود اين رژيم‌هايي كه توصيه مي‌شوند، نه تنها باعث كاهش وزن كه در برخي از موارد مشكلي را به مشكلات بيمار اضافه مي‌كنند. براي مثال در برخي از كلينيك‌ها توصيه مي‌شود كه براي كاهش وزن، از داروهاي كاهنده‌ي اشتها مثل داروي سيبوترامين استفاده شود.

 

داروي سيبوترامين دارويي است كه عمدتاً تا دو سال پيش يعني تا سال 2011 توسط سازمان FDA توصيه مي ‌شد در صورتي كه از آن سال به بعد تحقيقات نشان دادند كه اين دارو اثرات جبران‌ناپذيري را در سيستم متابوليك بدن خواهند داشت و به همين دليل تأييديه‌ي FDA را از دست داد و امروزه در بسياري از كلينيك‌ها در كشور ايالات متحده استفاده نمي‌شود. با اين وجود متأسفانه مشاهده مي‌شود كه در كشور ما بسياري از همكاران ما همچنان به استفاده از سيبوترامين و تجويز آن به بيماراني كه علاقمند به كاهش وزن هستند، ادامه مي‌دهند.

s5 logo

© 2008-2018 Dr. Ahmad Saedi All Rights Reserved.

Powered by Binacity.com

تماس با ما

آدرس مطب:
امیر آباد شمالی، روبروی بیمارستان شریعتی، کوچه یکم (شکرالله) پلاک 134، ساختمان پزشکان سبز امیرآباد، طبقه چهارم

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن مطب:
021-88335006

به ما به پیوندید !